KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084033
nr 1508 4033
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Hovs Hallar 1984". Signerad, daterad 1984. Bildmått: 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:52:48
12/12 20:11:09